• להזמנות : 03-5505511

  להזמנות :03-5505511

 • תנורי מסוע הטובים בעולם

  100% Made in Italy

  מתעניינים במוצר? שלחו לנו מייל :

  אנא הקפידו על כתובת מייל נכונה

  מה זה תנוע מסוע לפיצה?

  תנור מסוע לפיצה הינו תנור שמעביר את הפיצה מצד אחד למשנהו על ידי מסוע. אופן העבודה עם תנור מסוג זה נוחה לשימוש עקב הקצבת הזמן הנמדדת לאורך השינוע של הפיצה מצד אחד לצד השני, בתנור המסוע לפיצה הייעודי, שכן צורה זו של אפייה מאפשרת מעין הגבלת זמן מוקצבת עבור כל אפייה של פיצה באופן זהה.

  תנור מסוע לפיצה מבית Zanolli

  תנורי המסוע לפיצה של חברת Zanolli מיוצרים על בסיס פטנט ייחודי וחדשני. כל מה שנותר לפיצוליו או למפעיל התנור הוא להכין את הפיצה וכל היתר יאפה כמעט מעצמו.
  היתרון הגדול בשימוש בתנור פיצה זה הוא שאין צורך לבדוק את מצב הפיצה כל הזמן, מכיוון שהמערכת מכוונת לבדיקה עצמאית כך שהפיצה לא תישרף. יתרונו המשמעותי של תנור פיצה מסוע זה הוא באפייה שווה מכל הכיוונים אודות למסוע רשת ובכך מתקבלת פיצה פריכה וטעימה במיוחד.

  טמפרטורה התנור המקסימלית היא 320 מעלות יותר מהדרוש למוצר איכותי וזאת הודות למערכת אוורור מתקדמת. מצב חסכון מיוחד במערכת התנור מאפשר מעבר חלק בין זמני אפיה שונים ובכך חוסך אנרגיה מבוזבזת הנוצרת כתוצאה מקירור מעבר בין תכניות האפייה.


  תנורי הפיצה האלו יכולים אף לחמם ולאפות ירקות בגריל אוכל מהיר אחר ועוגות. כל תנורי המסוע נבנו כך שהם נערמים אחד על השני במידה ותרצו מספר תנורים לעבודה בו זמנית. שיטת עבודה זו חוסכת זמן בשעות השיא וע"י ניהול מערכת חכם מובנה גם חוסכת אנרגיה. בגלל מאפייניו הייחודיים של תנור מסוע זה, עסקים רבים, גם כאלו שאינם מתמחים רק בהכנת פיצות, רוכשים תנור זה לצורך חימום לחמים ודברי מאפה.

  חשוב לציין, כי בנוסף לחברת Zanolli האיכותית, קיימות מגוון חברות אשר מייצרות תנור מסוע לפיצה, תנו לנו כמומחים בתחום וכבעלי עשרות שנים של ניסיון ביבוא וסחר בתנורי פיצה, לסייע לכם ולהתאים לכם את התנור המתאים ביותר לפיצרייה שלכם.

  גלילה לראש העמוד