אודות שף ליין | סניף ת"א - 03-5505511 | סניף חולון: 03-5323750

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מקפיאים שוכבים

הבית שלכם לכל המוצרים
למטבח המקצועי

לפרטים נוספים

מקפיאים שוכבים – במגוון מידות ונפחים

יש מאכלים שחייבים להיות טריים ומוכנים באותו היום אבל לעומתם יש מאכלים שבהחלט אפשר לשמור גם לימים הבאים ללא כל דאגה – בדיוק בשביל המאכלים האלו כל בעל מסעדה זקוק למקפיא שוכב או מקפיא עומד.

אם אתם צריכים מקפיא שוכב שגם ישמור על טמפרטורת המזון שלכם וגם יהיה מעוצב ונעים למראה הגעתם למקום הנכון. מקפיאים שוכבים מגיעים במגוון גדלים ומגוון עומקים וכל מה שנותר לכם הוא לבחור את המידות הנוחות והמתאימות לכם ביותר.

מקפיא שוכב – התאמה לצרכי העסק

מקפיא שוכב למסעדות יכול להיות גם חשוף לסועדים, כלומר בתוך המסעדה עצמה ויכול כמובן גם להיות במטבח או במחסן ואינו נראה לעין. אחד השיקולים החשובים כאשר בוחרים מקפיא מבין שלל המקפיאים השוכבים המוצעים לכם הוא מידת הליטרים שהוא מכיל. בעל מסעדה חכם יבדוק היטב טרם הרכישה איזה מקפיא מתאים לו ביותר הן מבחינת הגודל והנפח והן מבחינת העיצוב והעומק ויתאים לעצמו את המקפיא המושלם. בנוסף, ניתן לבחור מבין דלתות נירוסטה או דלתות זכוכית הזזה והכול כמובן בהתאם לצרכים שלכם.

איזה סוגי גדלים של מקפיאים שוכבים קיימים?

קיים מגוון רחב של גדלים של מקפיאים שוכבים שמיועדים למסעדות או לעסקי מזון שנבדלים במספר הליטרים שאותם המקפיאים השוכבים יכולים להכיל. בין הגדלים הנפוצים: מקפיא שוכב 100 ליטר, מקפיא שוכב 200 ליטר, מקפיא שוכב 300 ליטר, מקפיא שוכב 400 ליטר, מקפיא שוכב 500 ליטר – בעלי דלתות הזזה או דלת אחת שנפתחת כלפי מעלה.

בחירת מקפיאים שוכבים  – על מה חשוב לשים לב?

כשאתם מגיעים לבחור מקפיא תעשייתי שוכב עבור העסק שלכם אתם חייבים לבדוק שהוא מתאים למידות שלכם, שהוא עמיד וחזק, שהמנוע שלו מסוגל לעבוד זמן רב, שהוא קל ונוח לפעול ותחזוקה וכמובן שהוא יכול לעמוד בציפיות ובצרכים הספציפיים של העסק שלכם.

מקפיאים שוכבים במגוון גדלים ומבחר סגנונות מחכים לבחירתכם. בשרים, דגים, קינוחים, בצקים וחומרי גלם – מהיום אתם לא צריכים לדאוג, תוכלו לשמור את הכול במקפיא שוכב איכותי וחזק.

שף ליין לשירותכם

אנו בשף ליין, מזמינים אתכם לבחור את המקפיא השוכב המותאם בדיוק לצרכים שלכם, כדי שתוכלו למקסם את ההצלחה של המסעדה או המוסד שלכם. כמו כן, אנו נסייע לכם בהובלת המקפיאים השוכבים שתרכשו עד בית העסק. כל מה שנותר עבורכם לעשות הוא להחליט על המידות של המקפיא השוכב והאם הוא יהיה במטבח או חשוף לסועדים.

חשוב לציין שקיימות מגוון חברות אשר מייצרות מקפיאים שוכבים במגוון סוגים, תנו לנו כמומחים בתחום וכבעלי עשרות שנים של ניסיון ביבוא וסחר במגוון רחב של מקפיאים תעשייתיים, לסייע לכם ולהתאים לכם את המקפיא השוכב המתאים ביותר לצרכים שלכם.

פתח תיבת שיחה
זקוק לעזרה?
שף ליין
שלום!
איך נוכל לעזור לך?