אודות שף ליין | סניף ת"א - 03-5505511 | סניף חולון: 03-5323750

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ציוד לפיצריות

ציוד לפיצרייה – תנורים, מגשים, חותכים ועוד

הפיצה היא ללא ספק אחד המאכלים האהובים על כולם, אין אחד או אחת שלא נהנים ממנו בצהריים, בערב או בלילה. אם אתה בעלים של פיצרייה, אתה וודאי יודע כי עולם הפיצריות הוא תחום מאוד תחרותי ורבוי מתחרים. מידי יום קמות פיצריות חדשות, ולכן אם אתה לא מכין פיצה איכותית יהיה לך קשה לשרוד בשוק הישראלי.

בכדי להתחרות השוק התחרותי של הפיצריות בארץ, אתה צריך את כל הציוד הנדרש על מנת להכין את הפיצה המושלמת. ציוד לפיצרייה כולל תנורים מיוחדים, סכינים המתאימים לחיתוך פיצה, מגשים עגולים, מעמדים לפיצה, קרטונים ועוד. כאשר אתה רוכש ציוד לפיצרייה שנחשב איכותי ועמיד, הוא ישמש אותך לאורך זמן רב וכך תוכל לחסוך עלויות והוצאות מיותרות לאורך השנים.

אין ויכוח על העובדה כי איכות הפיצה בפיצרייה שלך תושפע ישירות מאיכות ורמת הציוד שתרכוש ולכן אל תתפשר על פחות מציוד הפיצרייה הטוב ביותר.

הכנת פיצה היא אומנם קלה יחסית ואינה משימה מורכבת, אבל בעזרת הציוד הנכון לפיצרייה והמתאים ביותר עבורך, תוכל למקסם את העבודה ולעבוד בצורה מהירה ויעילה.

 

רכישת ציוד לפיצרייה שף ליין – ההבדל בין פיצה רגילה לפיצה חלומית

כפי שציינו, בישראל יש לא מעט פיצריות, כאשר כל בעל פיצרייה רוצה ליצור את היתרון היחסי על פני המתחרים וליצור את הטעם הייחודי שימשוך אליו לקוחות רבים. לפיצה המושלמת כמובן יש מספר מרכיבים הכוללים רכיבים מתאימים, מינונים נכונים, טבחים מקצועיים אבל מעל הכול נמצא המרכיב של ציוד לפיצרייה. ציוד איכותי לפיצרייה שמותאם למטרה, יכול להיות ההבדל בין הפיצה המושלמת והטעימה ביותר לבין פיצה רגילה ומשעממת.

אל תתפשר על ציוד לפיצרייה שלך כאשר אתה רוצה להכין את הפיצה הטובה ביותר, אבל בעיקר אל תרשה לעצמך לחסוך על ציוד לפיצרייה להכנת הפיצה הכי טעימה בעיר – למקום שלך מגיע את הציוד הטוב ביותר.

קיימות מגוון חברות ומותגים אשר מייצרים ציוד לפיצרייה,  תן לנו כמומחים בתחום וכבעלי עשרות שנים של ניסיון ביבוא וסחר בציוד לפיצרייה, לסייע לך ולהתאים לך את הציוד המתאים ביותר לפיצרייה שלך.

הבית שלכם לכל המוצרים למטבח המקצועי

לפרטים נוספים

פתח תיבת שיחה
זקוק לעזרה?
שף ליין
שלום!
איך נוכל לעזור לך?